Odżywianie

Sok z buraka a długowieczność???!!!


Czy pijąc sok z buraka będziesz żył 100 lat? A może zamienisz się w wielkiego buraka i postrach dzieci? Którą opcję wybierasz?:)

O korzyściach płynących z jedzenia i picia soków warzywnych na pewno czytałeś już nie raz, a może nie? I jeszcze nie zdajesz sobie sprawy jak wiele Cię omija. Witaminy i minerały zawarte w warzywach to najlepiej przyswajalne wartości odżywcze jakie istnieją na ziemi! Niestety większość ludzi praktycznie nie jada warzyw. Owoce natomiast jadają głównie w deserach. Uwielbiają za to przetworzone „jedzenie” które można łatwo i szybko odgrzać w mikrofali! Skoro tak bardzo lubią nowotwory….

Dla tych którzy jednak nowotwory chcą pożegnać i odprawić z kwitkiem, przestawiam krótką opowieść o krainie buraka!

sok z buraka
Pij a będziesz zdrowy!

Kraina Buraka!

Dawno, dawno temu istniała mała wioska, która słynęła ze zdrowego i tętniącego życiem stylu życia. Wszyscy w wiosce byli zawsze w świetnej formie i żyli długo i zdrowo. To wszystko dzięki tajnej broni wioski: burakom. Każdego dnia mieszkańcy wioski zaczynali swój poranek od obfitego śniadania z soku buraczanego.

Mieszkańcy wioski byli zawsze tak energiczni i zdrowi, że wioskę nazywano „Ziemią Buraków”. Wieść o zdrowiu wioski rozeszła się daleko i przyciągnęła wielu odwiedzających, którzy przebyli ogromną drogę aby doświadczyć jej zdrowego stylu życia.

Buraki są niezwykle zdrowe i pożywne, pełne niezbędnych witamin i minerałów. Oprócz tego, że są bogate w błonnik i zawierają niezbędne witaminy, takie jak kwas foliowy i witamina C, buraki są również doskonałym źródłem azotanów. Stwierdzono, że azotany mają wiele korzyści zdrowotnych, takich jak pomoc w poprawie przepływu krwi, obniżeniu ciśnienia krwi i zmniejszeniu stanu zapalnego.

Sok z buraków to świetny sposób na skorzystanie z tych korzyści zdrowotnych. Jest łatwy do zrobienia w domu i może być spożywany regularnie, aby uzyskać maksymalne korzyści zdrowotne. Picie soku z buraków może również pomóc przedłużyć życie. Ludzie, którzy regularnie piją sok z buraków żyją dłużej niż ci, którzy tego nie robią.

Jedzenie warzyw to także świetny sposób na zachowanie zdrowia. Warzywa są pełne składników odżywczych, w tym przeciwutleniaczy, które mogą pomóc chronić organizm przed chorobami. Jedzenie różnych warzyw pomaga również uzyskać szeroką gamę mikroelementów, które są ważne dla ogólnego stanu zdrowia. Kolejną zaletą jedzenia warzyw w tym buraka jest to że potrafią oczyszczać organizm z toksyn! Możesz o tym dokładniej przeczytać – TUTAJ –

sok z buraków
Jedz dużo warzyw! nie ma zmiłuj!

Czy warto pić sok z buraka? Podsumowanie.

Mieszkańcy Kraju Buraków mają rację. Jedzenie buraków i picie z niego soku jest ważną częścią zdrowej diety i stylu życia. Więc następnym razem, gdy poczujesz się ospały lub po prostu chcesz zastrzyku energii, spróbuj soku buraczanego i czerp korzyści zdrowotne! Natomiast kategorycznie nie sięgaj po napoje energetyczne! – TUTAJ – znajdziesz więcej na ten temat, dlaczego skracają Twoje życie!

Jeśli chcesz poczytać o innym bardzo zdrowym warzywie to zachęcam – TUTAJ – dowiesz się o właściwościach szpinaku! W końcu PAPAJ nie mógł się mylić prawda?! Choć byś chciał to wcześniej czy później sięgniesz po warzywa. Niestety najczęściej dzieje się tak gdy coś w organizmie się już uszkodzi i na szybko trzeba ratować się mocnymi antybiotykami, które z kolei niszczą inne rzeczy w Tobie.

No i będziesz tkwił w tym błędnym kole, bez leków będzie coraz gorzej i będziesz cierpiał. Głowa nie będzie potrafiła przebić bariery że lekarz wie najlepiej i dalej będziesz się truć lekami. Dopiero ok 5% może mniej osób zacznie szukać zdrowych i alternatywnych metod leczenia i wyleczenia! A do tego służą właśnie warzywa i owoce. Dlatego otwórz swój umysł i pochłaniaj nową prawdziwą wiedzę.

Pamiętaj! Twoja dieta to klucz do zdrowia, ale są też inne aspekty jak ruch fizyczny, regeneracja, podejście mentalne. Jeżeli nie masz czasu by zgłębić te wszystkie zagadnienia ( czyli setki godzin czytania, analizowania oraz testowania ) to jesteśmy tu by CI pomóc i dostosować wszystko indywidualnie do Twojej osoby:

Jak poprawić inteligencję? 3 skuteczne sposoby!
Odżywianie

Jak poprawić inteligencję? 3 skuteczne sposoby!

Dlaczego tyjemy na brzuchu?
Odżywianie

Dlaczego tyjemy na brzuchu?

Udar mózgu objawy oraz jak uniknąć
Odżywianie

Udar mózgu objawy oraz jak uniknąć

There are currently no comments.